Блог

Цілісноскляні інтер'єрні двері
Перегородка з вбудованими дверима в тонкій алюмінієвій дверній коробці. Проріз розміром 4500 х 3500 (h) мм. Профіль DORMA ALEXA. Завіси DORMA ARCOS Office. Замок DORMA ARCOS Studio. Доводчик DORMA TS 97. Скло Extra Clear ESG 10 мм...
Турнікети ARGUS
Турнікети ARGUS. Офіс Укренерго.Встановлене обладнання:Турнікети Argus HSB-E02 у конфігурації 2 проходи + 1 прохідХарактеристики обладнання..
Цілісноскляні інтер'єрні двері
Зсувна перегородка – двері з автоматичним приводом. Відкривається отвір розміром 2500 х 2600 (h) мм. Привід дверей DORMA ES200. Скло Parsol Gray ESG. Двері на завісах в тонкому обрамленні з алюмінієвого профілю...
Перегородки WINAB
Звукоізоляція  Сучасні розсувні стіни дозволяють зменшити рівень шумового фону в 4-6 разів. Висока звукоізоляція дозволяє відокремити шумні зони від кабінетів та переговорних кімнат, де потрібна спокійна обстановка. Стандартна звукоізоляція розсувних стін – 41дБ., максимальна звукоізоляція – 53дБ.48-53 Дб. Максимальна звукоізоляція. Заглушує будь-який гучний звук, лемент, гучну музику. Ця звукоізоляція є прийнятною для створення робочого простору з підвищеною конфіденційністю.44-47 Дб. Висока звукоізоляція. Заглушує гучні звуки, дзвінки та будь-яку розмову. Ця звукоізоляція є прийнятною д..
Рейковий або кулачковий доводчик дверей
Чому кулачковий доводчик дорожчий від звичайного, що він дає? Чим він кращий за класичні «ножиці»?бсолютна більшість доводчиків виробляється за технологією шестерня-рейка. З часу цього винаходу минуло вже понад сто років.Нові можливості в машинобудуванні, обробці металів стали основою створення нової технології для доводчика. Доводчик став надійніше зачиняти двері, комфортніше для людини і втратив класичний важіль – «ножиці».Компанія DORMA, яка є лідером інноваційних розробок у галузі дверної техніки, створила в середині 80-х дверний доводчик з кулачковим механізмом.Шестерню замінив серцеподіб..
Карусельні двері KTV Flex Direct
Карусельні двері KTV Flex Direct Новий інноваційний магнітний привід KTV-FLEX-Direct – це еволюційний розвиток старої лінійки карусельних дверей KTV.Архітектори можуть вибрати двері із повністю прозорим дизайном (із зовнішнім барабаном зі скла) або корпус із металевих панелей.Стеля також може бути скляною.Карусельні двері KTV випускаються у таких модифікаціях:• з ручним керуванням (KTV M);• з автоматичним позиціонуванням (KTV P) – двері рухаються вручну, після чого привід автоматично повертає їх у вихідне положення;• з сервоматичним приводом (KTV S) – двері активуються сигналом з датчикі..
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)