Турнікети

 

Турнікети dormakaba

Зони, що охороняються, вимагають якісної системи ідентифікації людей з правом доступу. Оскільки такі зони часто знаходяться в приміщеннях з репрезентативними функціями (наприклад, холи бізнес-центрів та офісів компаній), пристрої для контролю доступу повинні не лише відрізнятися високим ступенем надійності. Обладнання повинно мати сучасний дизайн, що відповідає статусу навколишнього інтер'єру.
Швидкість роботи, простота обслуговування, швидке встановлення та ефективний контроль доступу, ціна якому комфорт та безпека людей, - ось одні з головних відмінних рис турнікетів dormakaba. Залежно від потоку відвідувачів, необхідного рівня безпеки та навколишніх умов dormakaba пропонує триштангові турнікети та сенсорні бар'єри, напівростові та повноростові моделі, карусельні двері безпеки та шлюзові кабіни, а також огорожі та хвіртки для контрольованого проходу.
Наші продукти сумісні з різними системами для керування проходом квитками – від простої карти зі штрихкодом до VIP-перепустки з біометричними характеристиками. Турнікети для прохідної з карткою дозволять вести точний контроль відвідуваності робочих місць співробітниками, а також відстежувати час проходу через прохідну, виключаючи систематичні запізнення та підвищуючи продуктивність праці.
Триштангові турнікети (або триподи) dormakaba пройшли перевірку TÜV на можливість застосування для шляхів евакуації та можуть бути підключені до централізованої системи управління будівлею, що передбачає безконтактне керування пристроями однією людиною. Також триподи опціонально комплектуються механізмом падіння штанг з автоматичним поверненням у вихідне положення, що особливо практично для стадіонів та центрів проведення масових заходів.
Купити турнікети (для прохідної, і спортивного комплексу, і підприємства з особливим режимом) або підібрати інше рішення для Вашого об'єкту можна, звернувшись до наших спеціалістів електронною поштою info@dorma.com.ua

 

 ARGUS 60 Турнікет (Опціонально трьох – прохідний)

ARGUS 60 Турнікет (Опціонально трьох – прохідний)

Argus 60 Сенсорний бар'єр завдовжки 1650 мм має більше опцій, ніж система Argus 40. З функціональн..

Турнікети Argus (Сенсорні бар'єри)

Турнікети Argus (Сенсорні бар'єри)

Витончені напівростові сенсорні бар'єри Argus призначені для контролю доступу в громадські будівлі, ..

Полноростовые турникеты Kentaur

Полноростовые турникеты Kentaur

Прочные и надежные полноростовые турникеты с роторным механизмом Kentaur оптимально подходят для защ..

Турникет Kaba Argus HSB - M03 - автоматическая система контроля посадочных талонов

Турникет Kaba Argus HSB - M03 - автоматическая система контроля посадочных талонов

Kaba Argus HSB - M03 - это автоматическая система контроля посадочных талонов, которая облегчает сам..

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)