Привід для автоматичних розсувних дверей, що не має собі рівних

Привід для автоматичних розсувних дверей CS 80 MAGNEO характеризує виняткову зручність користувача та унікальні робочі характеристики. Двері рухаються електромагнітом і, отже, безконтактною зсувною хвилею лінійного електродвигуна постійного струму. Тому CS 80 MAGNEO має подвійну перевагу: практично безшумну роботу та максимальну надійність.


Надійний привід для розсувних дверей Dorma CS 80 MAGNEO виготовлений за сучасною технологією, що не має рівних. Він працює на основі електромагнітного двигуна лінійного типу, зумовлюючи найнижчий рівень шуму, який може бути при використанні дверної автоматики. Він відповідає всім стандартам якості, у тому числі, що пред'являються до автоматичних дверей у запасних виходах.


Бездоганна функціональність

Електромагнітний привід CS 80 MAGNEO не потребує специфічних навичок монтажу. Він підходить для дверей, що відкриваються як у ліву, так і праворуч, а також може встановлюватися як у стіну, так і зовні (коридор або лицьова установка). За допомогою цього приводу більшість дверей можна переробити автоматичними.

Безпека та надійність

Для встановлення на двері, вага яких знаходиться в межах від 20 до 80 кг, не потрібні додаткові датчики безпеки. Тести показали, що пристрій здатний витримати понад мільйон робочих відкриттів.

Особливості та функції

Електромагнітний привід для розсувних дверей Дорма CS 80 MAGNEO підходить для дверей шириною від 650 до 1060 мм, а також має такі особливості:

  • використовується з однопанельними та двопанельними дверима;
  • є модульною системою з кришкою, комплектом кріплень, самим приводом і дверним комплектом.

    Проспект. Можливості Magneo: Завантажити
    Брошура. Magneo кріплення на скло: Завантажити
    Технічна Брошура 1: Завантажити
    Підбір комплектації 2: Завантажити
    Нова затискна шина: Завантажити
    Як це працює. Відео: Дивитись
    Інструкція та посібник з монтажу: Завантажити

Автоматичні двері Dorma CS 80 MAGNEO

  • Виробник: DORMAKABA
  • Модель: Dorma CS 80 MAGNEO
  • Наявність: Передзамовлення